fbpx
, , ,

Valdymo pultelis RT1


Gamintojas: Skydance
Prekės kodas: LOKSKYRT1
Pristatymas: 2-7 d.

15.00

Prekinis ženklas

Valdomos spalvos

Matmenys (mm)

Valdomų zonų skaičius

Maitinimas

Veikimo dažnis

Atsparumo klasė

Sertifikatai

Garantija (mėn.)

Vienos spalvos LED juostų valdymo pultas, su sensoriniu ratuku, skirtas valdyti vienai zonai. Pultelio veikimo dažnis yra 2,4GHz, tokio dažnio signalai gali sklisti toliau ir yra mažiau trikdomi kliūčių, tokių kaip sienos pertvaros ir t.t.

Pagrindinės pultelio savybės: Turi sensorinį ratuką kuriuo galima reguliuoti apšvietimo lygį (256 lygiai) Mygtukais Bright+ ir Bright- galima pritemdyti arba paryškinti apšvietimą 10 lygių. Galimybė nusistatyti 3 apšvietimo lygius ir juos išsisaugoti. Norint išsaugoti atitinkamą lygį tereikia 2 sekundes palaikyti atitinkamą „Scene“ mygtuką pažymėtą išsaugojimo ikona. Yra keturi standartinių apšvietimo lygių mygtukai: 100%, 75%, 50% ir 25%. Tam kad prailginti valdiklio baterijos laiką, pultelis užprogramuotas taip jog neatlikus jokio veiksmo kelias sekundes, valdiklio sensorinis ratukas pereina į miego rėžimą. Norint po kurio laiko vėl valdyti pultelį su sensoriniu ratuku, reikia paspausti bet kurį mygtuką ant pultelio, taip sensorinis ratukas „atsikelia“ iš miego rėžimo.

Prijungimas prie valdiklio: Prijungiame LED maitinimo šaltinį atitinkamai 12V arba 24V pagal tai kokios įtampos LED juostą planuojate naudoti. Prijungiame LED juostą Viską pajungiame į tinklą. Jeigu viskas sujungta tinkamai, mėlynai turėtų pradėti šviesti lemputė pažymėta „RUN“. Korpuse yra nedidelė skylutė pažymėta „MATCH“, joje yra mygtukas. Paspaudus tą mygtuką, „RUN“ lemputė sumirksi, tai reiškia jog valdiklis pasiruošęs prisijungti prie valdymo pultelio. Spaudžiame bet kokį mygtuką ant pasirinkto valdymo pulto. Jeigu „RUN“ lemputė sumirksi dar kartą – pultelis prisijungė prie valdiklio ir jau galima valdyti atitinkamą LED juostą. Valdymo pultelis RT1 yra universalus, kaip ir kiti šios serijos pulteliai jie gali veikti su praktiškai visais siūlomais valdikliais, be to šie pulteliai, gali veikti kartu su belaidžiais sieniniais jungikliais. Valdikliai kurie tinka prijungti su RT1 pulteliu: Vienos spalvos valdikliai: V1, V3, V4-D, V4, V4-L, VP, V2, V2-L. RGB spalvotos juostos valdymo valdikliai : V3, V3-L, V3-X, V4-L, V4-D, VP.

IŠSAUGOTI KREPŠELĮ