fbpx
, , ,

Valdymo pultelis R11


Gamintojas: Skydance
Prekės kodas: SKYR11
Pristatymas: 2-7 d.

24.70

Prekinis ženklas

Valdomos spalvos

Valdomų zonų skaičius

Maitinimas

Veikimo dažnis

Atsparumo klasė

Sertifikatai

Garantija (mėn.)

Valdymo pultelis R11 – vienos spalvos LED juostų valdymo pultas, su sensorinia juostele, skirtas valdyti vienai zonai. Pultelio veikimo dažnis yra 2,4GHz, tokio dažnio signalai gali sklisti toliau ir yra mažiau trikdomi kliūčių, tokių kaip sienos pertvaros ir t.t.

Pagrindinės pultelio savybės: Turi sensorinia juostele kuriuo galima reguliuoti apšvietimo lygį. Tam kad prailginti valdiklio baterijos laiką, pultelis užprogramuotas taip jog neatlikus jokio veiksmo kelias sekundes, valdiklio sensorinis ratukas pereina į miego rėžimą. Norint po kurio laiko vėl valdyti pultelį su sensoriniu ratuku, reikia paspausti bet kurį mygtuką ant pultelio, taip sensorinis ratukas „atsikelia“ iš miego rėžimo.

Prijungimas prie valdiklio: Prijungiame LED maitinimo šaltinį atitinkamai 12V arba 24V pagal tai kokios įtampos LED juostą planuojate naudoti. Prijungeme LED juostą Viską pajungiame į tinklą. Jeigu viskas sujungta tinkamai, mėlynai turėtų pradėti šviesti lemputė pažymėta „RUN“. Korpuse yra nedidelė skylutė pažymėta „MATCH“, joje yra mygtukas. Paspaudus tą mygtuką, „RUN“ lemputė sumirksi, tai reiškia jog valdiklis pasiruošęs prisijungti prie valdymo pultelio. Spaudžiame bet kokį mygtuką ant pasirinkto valdymo pulto. Jeigu „RUN“ lemputė sumirksi dar kartą, reiškesi pultelis prisijungė prie valdiklio ir jau galima valdyti atitinkamą LED juostą. Valdymo pultelis R11 yra universalus, kaip ir kiti šios serijos pulteliai jie gali veikti su praktiškai visais siūlomais valdikliais, be to šie pulteliai, gali veikti kartu su belaidžiais sieniniais jungikliais. Valdikliai kurie tinka prijungti su RT1 pulteliu: Vienos spalvos valdikliai: V1, V1-L, V2-L. RGB spalvotos juostos valdymo valdikliai : V3, V3-L, V3-X, V4-L, V5.

IŠSAUGOTI KREPŠELĮ