fbpx
, , ,

Sieninis TRIAC valdiklis S1-K


Gamintojas: Skydance
Prekės kodas: S1-K
Pristatymas: 2-7 d.

45.50

Prekinis ženklas

Valdomos spalvos

Įėjimo įtampa (V)

Išėjimo įtampa (V)

Išėjimo srovė (A)

Maksimali apkrova

Valdomų zonų skaičius

Veikimo dažnis

Atsparumo klasė

Sertifikatai

Garantija (mėn.)

1,2A 100-240V TRIAC šviesos reguliatorius, su rotoriniu ratuku, skirtas valdyti šviestuvams kurių maksimalus galingumas neviršija 260W (220V). Valdiklio veikimo dažnis yra 2,4GHz, tokio dažnio signalai gali sklisti toliau ir yra mažiau trikdomi kliūčių, tokių kaip sienos pertvaros ir t.t.

Pagrindinės S1-K valdiklio savybės: Maksimali apkrova 1,2A TRIAC valdymo funkcija Galima naudti kaip nutolinį pultą. Turi rotorinį ratuką kuriuo galima reguliuoti apšvietimo intensyvumą. Švelnus šviesos dimeriavimas, įjungimas ir išjungimas be jokių mirgėjimų. Integruotas 2,4 GHz valdymo dažnis, leidžiantis signalui sklisti iki 30m. Šis sieninis valdiklis gali veikti su praktiškai visais SKYDANCE valdikliais-imtuvais. Įjungimo mygtukas su šviesele, kad matytusi ir naktį.

Prijungimas prie kitų valdiklių-imtuvų jeigu norima naudoti kaip pultelį: Prie imtuvų bei valdiklio S1-K prijungiame į tinklą Prijungeme norimą valdyti šviestuvą. Viską pajungiame į tinklą. Jeigu viskas sujungta tinkamai, turėtų įsižiebti lemputė. Norint prijungti kaip nuotolinio valdymo pultą: Išjungti įtampą, tada įjungti ir staigiai trumpais paspaudimais paspausti valdiklio rotorinį jungtuką 3 kartus. Ant valdiklio ir imtuvo esančioms lemputėms sumirksėjus tris kartus, valdiklis su imtuvus susijunge. Norint ištrinti visus ryšius su imtuvais reikia: išjungti įtampą, tada įjungti ir staigiai trumpais paspaudimais paspausti valdiklio rotorinį jungtuką 5 kartus. Ant valdiklio ir imtuvo esančioms lemputėms sumirksėjus penkis kartus, valdiklio atmintis bus ištrinta. Sieninis rotorinis LED valdiklis S1-K yra universalus, kaip ir kiti šios serijos valdikliai, jie gali veikti su praktiškai visais siūlomais valdikliais, be to šie valdikliai, gali veikti kartu su belaidžiais pulteliais. Valdikliai-imtuvai kurie tinka prijungti su S1-K valdikliu: Vienos spalvos ir RGB spalvotos juostos valdymo valdikliai : V1, V2-L,V3, V3-L, V3-X, V4-L, V4-D, VP.

IŠSAUGOTI KREPŠELĮ