fbpx
, , ,

Sieninis sensorinis RGB LED valdiklis T3


Gamintojas: Skydance
Prekės kodas: T3
Pristatymas: 2-7 d.

44.20

Prekinis ženklas

Valdomos spalvos

Įėjimo įtampa (V)

Išėjimo įtampa (V)

Išėjimo srovė (A)

Maksimali apkrova

Valdomų zonų skaičius

Veikimo dažnis

Atsparumo klasė

Sertifikatai

Garantija (mėn.)

Sieninis sensorinis RGB LED valdiklis T3 – spalvotų RGB LED juostų valdiklis, su sensoriniu ratuku, skirtas valdyti  LED juostų. Pultelio veikimo dažnis yra 2,4GHz, tokio dažnio signalai gali sklisti toliau ir yra mažiau trikdomi kliūčių, tokių kaip sienos pertvaros ir t.t.

Pagrindinės T3 valdiklio savybės: Turi sensorinį ratuką, kurio pagalba galima keisti apšvietimo spalvą. Švelnus šviesos keitimas, dimeriavimas, įjungimas ir išjungimas be jokių mirgėjimų. BRIGHT – mygtuko pagalba, galima valdyti šviesos intensyvumą. MODE – mygtuko pagalba galima rinktis iš 10 jau užprogramuotų skirtingų spalvų keitimosi programų. SPEED – mygtuko pagalba reguliuojamas programų keitimosi greitis. Integruotas 2,4 GHz valdymo dažnis, leidžiantis signalui sklisti iki 30m. Šis sieninis valdiklis gali veikti su praktiškai visais SKYDANCE valdikliais-imtuvais. Visi mygtukai turi integruotą naktinį pašvietimą.

Prijungimas prie kitų valdiklių-imtuvų jeigu norima naudoti kaip pultelį: Prie imtuvų bei valdiklio T3 prijungiame LED maitinimo šaltinį, atitinkamai 12V arba 24V, pagal tai kokios įtampos LED juostą planuojate naudoti. Prijungeme LED juostą. Viską pajungiame į tinklą. Jeigu viskas sujungta tinkamai, turėtų įsižiebti lemputė ir ant valdiklio ir ant imtuvo kurį norite prijungti. Išjungti įtampą, tada įjungti ir staigiai trumpais paspaudimais paliesti valdiklio on/off jungtuką 3 kartus. Ant valdiklio ir imtuvo esančioms lemputėms sumirksėjus tris kartus, valdiklis su imtuvus susijunge. Norint ištrinti visus ryšius su imtuvais reikia: išjungti įtampą, tada įjungti ir staigiai trumpais paspaudimais paliesti valdiklio on/off jungtuką 5 kartus. Ant valdiklio ir imtuvo esančioms lemputėms sumirksėjus penkis kartus, valdiklio atmintis bus ištrinta. Sieninis sensorinis RGB LED valdiklis T3 yra universalus, kaip ir kiti šios serijos valdikliai, jie gali veikti su praktiškai visais siūlomais valdikliais, be to šie valdikliai, gali veikti kartu su belaidžiais pulteliais. Valdikliai-imtuvai kurie tinka prijungti su T3 valdikliu: Vienos spalvos ir RGB spalvotos juostos valdymo valdikliai : V1, V2-L,V3, V3-L, V3-X, V4-L, V4-D, VP.

IŠSAUGOTI KREPŠELĮ