fbpx
, , ,

Sieninis sensorinis LED valdiklis T16-1


Gamintojas: Skydance
Prekės kodas: T16-1
Pristatymas: 2-7 d.

49.40

Prekinis ženklas

Valdomos spalvos

Įėjimo įtampa (V)

Išėjimo įtampa (V)

Valdomų zonų skaičius

Veikimo dažnis

Atsparumo klasė

Sertifikatai

Garantija (mėn.)

Vienos spalvos LED juostų valdiklis, su sensoriniais jungtukais, skirtas valdyti vienai LED juostai. Valdiklio veikimo dažnis yra 2,4GHz, tokio dažnio signalai gali sklisti toliau ir yra mažiau trikdomi kliūčių, tokių kaip sienos pertvaros ir t.t.

Pagrindinės T16-1 valdiklio savybės: DMX512 protokolo valdiklis Taip pat gali būti naudojamas kaip nuotolinio valdymo įrenginys su visais SKYDANCE valdikliais Švelnus šviesos dimeriavimas, įjungimas ir išjungimas be jokių mirgėjimų. Serijoje įrenginiai kuriais galima valdyti 1, 2, 3 ar net 4 zonas. Integruotas 2,4 GHz valdymo dažnis, leidžiantis signalui sklisti iki 30m. Įjungimo mygtukas su šviesele, kad matytusi ir naktį.

Prijungimas prie kitų valdiklių-imtuvų jeigu norima naudoti kaip pultelį: Prie imtuvų bei valdiklio T16-1 prijungiame LED maitinimo šaltinį, atitinkamai 12V arba 24V, pagal tai kokios įtampos LED juostą planuojate naudoti. Prijungeme LED juostą. Viską pajungiame į tinklą. Jeigu viskas sujungta tinkamai, turėtų įsižiebti lemputė ir ant valdiklio ir ant imtuvo kurį norite prijungti. Išjungti įtampą, tada įjungti ir staigiai trumpais paspaudimais paliesti valdiklio on/off jungtuką 3 kartus. Ant valdiklio ir imtuvo esančioms lemputėms sumirksėjus tris kartus, valdiklis su imtuvus susijunge. Norint ištrinti visus ryšius su imtuvais reikia: išjungti įtampą, tada įjungti ir staigiai trumpais paspaudimais paliesti valdiklio on/off jungtuką 5 kartus. Ant valdiklio ir imtuvo esančioms lemputėms sumirksėjus penkis kartus, valdiklio atmintis bus ištrinta. Sieninis rotorinis LED valdiklis T16-1 yra universalus, kaip ir kiti šios serijos valdikliai, jie gali veikti su praktiškai visais siūlomais valdikliais, be to šie valdikliai, gali veikti kartu su belaidžiais pulteliais. Valdikliai-imtuvai kurie tinka prijungti su T16-1 valdikliu: Vienos spalvos, RGB, RGBW ir RGB+CCT valdymo valdikliai : V1, V1-L, V2-L,V3, V3-L, V3-X, V4, V5.

IŠSAUGOTI KREPŠELĮ