fbpx
, , ,

Sieninis sensorinis LED valdiklis T1-1


Gamintojas: Skydance
Prekės kodas: T1-1
Pristatymas: 2-7 d.

37.05

Prekinis ženklas

Valdomos spalvos

Įėjimo įtampa (V)

Išėjimo įtampa (V)

Išėjimo srovė (A)

Maksimali apkrova

Valdomų zonų skaičius

Veikimo dažnis

Atsparumo klasė

Sertifikatai

Garantija (mėn.)

Vienos spalvos LED juostų valdiklis, su sensorine juostele, skirtas valdyti iki keturių LED juostų. Pultelio veikimo dažnis yra 2,4GHz, tokio dažnio signalai gali sklisti toliau ir yra mažiau trikdomi kliūčių, tokių kaip sienos pertvaros ir t.t.

Pagrindinės T1-1 valdiklio savybės: Turi sensorinę juostelę, kurios pagalba galima reguliuoti apšvietimo intensyvumą. Švelnus šviesos dimeriavimas, įjungimas ir išjungimas be jokių mirgėjimų. Galimybė valdyti iki keturių juostų tiesiai iš valdiklio, be papildomų imtuvų. Integruotas 2,4 GHz valdymo dažnis, leidžiantis signalui sklisti iki 30m. Šis sieninis valdiklis gali veikti su praktiškai visais SKYDANCE valdikliais-imtuvais. Įjungimo mygtukas su šviesele, kad matytusi ir naktį.

Prijungimas prie kitų valdiklių-imtuvų jeigu norima naudoti kaip pultelį: Prie imtuvų bei valdiklio T1-1 prijungiame LED maitinimo šaltinį, atitinkamai 12V arba 24V, pagal tai kokios įtampos LED juostą planuojate naudoti. Prijungeme LED juostą. Viską pajungiame į tinklą. Jeigu viskas sujungta tinkamai, turėtų įsižiebti lemputė ir ant valdiklio ir ant imtuvo kurį norite prijungti. Išjungti įtampą, tada įjungti ir staigiai trumpais paspaudimais paliesti valdiklio on/off jungtuką 3 kartus. Ant valdiklio ir imtuvo esančioms lemputėms sumirksėjus tris kartus, valdiklis su imtuvus susijunge. Norint ištrinti visus ryšius su imtuvais reikia: išjungti įtampą, tada įjungti ir staigiai trumpais paspaudimais paliesti valdiklio on/off jungtuką 5 kartus. Ant valdiklio ir imtuvo esančioms lemputėms sumirksėjus penkis kartus, valdiklio atmintis bus ištrinta. Sieninis rotorinis LED valdiklis T1-1 yra universalus, kaip ir kiti šios serijos valdikliai, jie gali veikti su praktiškai visais siūlomais valdikliais, be to šie valdikliai, gali veikti kartu su belaidžiais pulteliais. Valdikliai-imtuvai kurie tinka prijungti su T1-1 valdikliu: Vienos spalvos ir RGB spalvotos juostos valdymo valdikliai : V1, V2-L,V3, V3-L, V3-X, V4-L, V4-D, VP.

IŠSAUGOTI KREPŠELĮ