fbpx
, , ,

230V Valdiklis On/Off + Push SS-B


Gamintojas: Skydance
Prekės kodas: SS-B
Pristatymas: 2-7 d.

32.50

Prekinis ženklas

Valdomos spalvos

Galia (W)

Įtampa (V)

Maksimali apkrova

Valdomų zonų skaičius

Veikimo atstumas

Veikimo dažnis

Papildomai

Atsparumo klasė

Sertifikatai

Garantija (mėn.)

100V-240V įtampos valdiklis skirtas prietaisui įjungti arba išjungti , taip pat turi ir PUSH SWITCH (skambučio principo jungtuko) jungtį. Valdiklio veikimo dažnis yra 2,4GHz, tokio dažnio signalai gali sklisti toliau ir yra mažiau trikdomi kliūčių, tokių kaip sienos pertvaros ir t.t.

Pagrindinės SS-B valdiklio savybės: Masimali apkrova 1,5A Montuojamas į standartinę elektros montavimo dėžutę. Maitinimas 100-240V Gali būti naudojamas su visais SKYDANCE pulteliais. ON/OFF funkcija. Tinkamas naudoti su bet kokiais prietaisais kurie valdomi 230V įtampa. Integruotas 2,4 GHz valdymo dažnis, leidžiantis signalui sklisti iki 30m

Prijungimas prie pultelių: Prie imtuvų bei valdiklio SS-B prijungiame maitinimą. Prijungiame prietaisą. Viską pajungiame į tinklą. Jeigu viskas sujungta tinkamai, turėtų įsižiebti lemputė ir ant valdiklio ir ant imtuvo kurį norite prijungti. Išjungti įtampą, tada įjungti ir staigiai trumpais paspaudimais paliesti valdiklio on/off jungtuką 3 kartus. Ant valdiklio ir imtuvo esančioms lemputėms sumirksėjus tris kartus, valdiklis su imtuvus susijunge. Norint ištrinti visus ryšius su imtuvais reikia: išjungti įtampą, tada įjungti ir staigiai trumpais paspaudimais paliesti valdiklio on/off jungtuką 5 kartus. Ant valdiklio ir imtuvo esančioms lemputėms sumirksėjus penkis kartus, valdiklio atmintis bus ištrinta. 230V Valdiklis On/Off + Push SS-B yra universalus, kaip ir kiti šios serijos valdikliai, jie gali veikti su praktiškai visais siūlomais pulteliais.

IŠSAUGOTI KREPŠELĮ